עוד קצת עלינו

במהלך שנת 2015 בדקנו, חשבנו, חקרנו, וזיהינו את הצורך האמיתי של הקהל הישראלי. המסקנה הייתה ברורה והבנו שמה שבאמת חסר הוא הגישה הקלה לבשר איכותי ולצידו תפריט כשר, עשיר ומזין. שני מרכיבים מהותיים המובילים לחוויית קולינריה חדשה. ההחלטה הובילה אותנו לעצב בר פינתי המשקיף על גינת שרונה ומחופה אריחי חרסינה לבנים ממש כמו באטליז קלאסי. לבחור את נתחי הבשר המשובחים והמובחרים ביותר, בחיתוכים מושלמים וללא תחליפים. לגייס את ירון קסטנבוים, מטובי השפים בארץ, לבניית תפריט עשיר, מגוון, שורשי עם טעמים ים תיכוניים מודרניים. ממנות ראשונות לא שגרתיות, פיתוח של חריף לימונים מאוזן ומדויק המשולב כמעט בכל מנה, מסבחת מעושנים ייחודית, מגוון שיפודים, קבבים קלאסיים ו”שקשוקה” של קציצות בשר בסגנון מרגז ועד הכנת הבשר במידת העשייה המדויקת לכל סועד בהגשה מושלמת. לצד המנות מבחר ירקות טריים ומזינים הצלויים בטכניקה ובדיוק רב ממש כאילו נשלפו מן המדורה – אנו נדאג להזכיר לכם טעמים נשכחים ברגעים השמורים רק לנו. גן עדן לקרניבורים, אך גם צמחונים וטבעוניים איננו מקפחים. בגישה לא מתיימרת, צוות אוהב אדם ובעיקר בגובה העיניים ייסדנו מסעדה שהיא בית. כך נולד הקונספט החדשני עראיס – בשר בסטייל ובגישה אורבנית.

מנת עראיס שזכתה למנת השנה 2016 במגזין טיים אאוט, הפכה טרנדית ובענק ונכנסה לתודעת המיינסטרים וזאת בעקבות המתכון המעולה של קסטנבוים שהעניק לה את הכבוד הראוי.

אנו מתחייבים לחוויית בילוי קולינרית יחידה במינה ובלב המתחם היוקרתי בארץ – מתחם שרונה מרקט המשמש כאחד המקומות החמים ביותר בתל אביב אליו מגיעים המקומיים ושאר תושבי הארץ לאורך כל ימות השנה. עראיס הופכת את הגישה לבשר לעניין קל, נוח, יומיומי ומהיר תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ובגובה העיניים.
אל דאגה, לא שכחנו את הילדים: גם ילדים ימצאו אצלנו מבחר מנות מדליקות, מזינות, בריאות במיוחד בשבילם ובתמחור הוגן. בנוסף, גן משחקים ענק ממש מעבר לשביל בו הילדים יכולים לשחק מיד בתום ארוחתם ואילו ההורים יכולים להמשיך לצפות בהם וליהנות מהמשך הארוחה.